Strona główna / Aktualności

Aktualności

Finał 23 TNF na antenie TVP3 Kraków

"W CIEPŁYM MIEŚCIE", emitowanym na antenie TVP INFO 20 maja 2009 roku możesz zobaczyć fragment Gali Wręczenia Nagród 23 TNF.

Ekipa W11 i pokazy kaskaderskie w Dzień Dobry TVN

16 maja na antenie programu Dzień Dobry TVN przedstawiono rozmowę z komisarzami z serialu "Wydział Śledczy W11" oraz fragmenty pokazów kaskaderskich towarzyszących 23 Tarnowskiej Nagrodzie Filmowej. Zobacz relację.

23 TNF w Dzień Dobry TVN

W piątek 15 maja Tarnów gościł m.in. ekipę programu Dzień Dobry TVN, który po części poświęcony był 23 Tarnowskiej Nagrodzie Filmowej. Relacje:

Relacja z 23 TNF na antenie TVP Kraków

Zobacz program "W CIEPŁYM MIEŚCIE" z dnia 12.05.09 w całości poświęcony 23 Tarnowskiej Nagrodzie Filmowej.

Laureaci 23 TNF

Podczas Gali Wręczenia Nagród, która odbyła się na tarnowskim Rynku 16 maja 2009 poznaliśmy Laureatów 23 Tarnowskiej Nagrody Filmowej.

23 TNF w Dzień Dobry TVN

W najbliższy piątek i sobotę (15, 16 maja 2009) Tarnów odwiedzi ekipa telewizyjna programu Dzień Dobry TVN.

Zmiana w programie 23 TNF

Szanowni Państwo, zmuszeni jesteśmy do zmiany w programie Festiwalu.
Zmiana dotyczy filmu w reżyserii Ryszarda Bugajskiego „Generał Nil”, który w ostatniej chwili został wycofany z Festiwalu na żądanie producenta filmu.

Inauguracja 23 TNF

10 maja projekcją filmu Jacka Bławuta "Jeszcze nie wieczór" w kinie Marzenie odbyła się uroczysta Inauguracja 23 Tarnowskiej Nagrody Filmowej z udziałem władz miasta, sponsorów oraz gości specjalnych.

Warsztaty dla pedagogów i animatorów

Zapraszamy kadrę pedagogiczną, animatorów, opiekunów młodzieży do udziału w warsztatach „Filmoteka szkolna w działaniu – jak pracować z filmami na zajęciach szkolnych”. Warsztaty odbędą się w ramach 23 Tarnowskiej Nagrody Filmowej – festiwalu wybranych polskich filmów fabularnych.